جستجو
گروه صنعتی شیشه کاوه شنبه ، 27 بهمن ، 1397

شیشه مظروف یزد

KAVEH GLASS INDUSTRY GROUP

 

به موازات افزايش كيفي و تنوع محصولات گروه صنعتي كاوه و با هدف تأمين نياز بازار داخلي و بين المللي و ايجادارزش افزوده و ارزآوري و اشتغال مولد و پايدار در منطقه يزد پروژه طرح و توسعه بلور یزد به ظرفيت 25000 تن در سال در شهرک صنعتی خضرآباد در زميني به مساحت 10000  متر مربع در آبان ماه سال 1392 شروع گردید. در اين طرح كه داراي آخرين دانش فني و دقيق ترين ماشين آلات روز دنياست داراي 8 خط فیدر پرس بوده که تماما" توسط تیم اجرایی فنی گروه صنعتی کاوه در حال ساخت می باشد و  حجم كوره ذوب آن بالغ بر 140 متر مکعب مي باشد. در مجموع پيش بيني مي شود تا اجراي طرح توسعه فوق، مجموع ظرفيت كارخانه مظروف یزد از 26.000تن موجود به 51.000 تن در سال ارتقاء يابد و در رديف يكي از بزرگترين كارخانجات توليد ظروف شيشه اي كشور در نوع خود قلمداد شود.

كارخانه شيشه مظروف يزد با هدف توليد انواع سرويس هاي غذاخوري بلوري خصوصاً توليد محصولاتي به روش پرسي به مجموعه كارخانجات گروه صنعتي شيشه كاوه اضافه گرديد. اين كارخانه در سال 1984 باقدرت توليد موثر و راندمان بهره وري بالا آغاز بكار نمود و در حال حاضر ظرفيت هاي لازم جهت توسعه خطوط توليد جديد را تا 25 خط توليد بطور كامل دارا ميباشد.

هم اكنون بالغ بر 500 نفر نيروي فعال در بخش توليدي كارخانه مشغول بكار هستند. اخيراً يك ماشين چاپ 8 رنگي در راستاي توسعه تنوع محصولات و پاسخگوئي قوي تر به مشتريان به خط توليد اضافه و مورد بهره برداري قرار گرفته است.

دسترسی سریع کمينه